Výhody solární energie

Výhodami solární energie jsou po ekonomické stránce nízké provozní náklady, jelikož slunce je pro všechny a zadarmo. Dlouhá životnost zařízení (fotovoltaické panely, FV měniče, střídače) a částečná energetická nezávislost.

 

Vyrobená energie může nahradit potřebu elektrické energie pro provoz domácích spotřebičů, nebo tepla k vytápění a k ohřevu teplé užitkové vody v domácnosti. Velmi výhodné je využití solárních elektráren pro rodinné domy, kde můžete ukládat vyrobenou elektrickou energii do baterií, nebo pomocí 3fázových hybridních elektráren kompletně zajistit domácnost včetně např. vytápění vody v bazénu, provoz tepelného čerpadla či pro dobíjení elektromobilu!

Po stránce ekologické stojí za zmínku úspora fosilních paliv, což napomáhá k snižování dopadu skleníkového efektu. Na závěr je vhodné říci, že slunce je v lidském měřítku nevyčerpatelným zdrojem energie, tak proč ji s vhodnými technologiemi nevyužívat?

Energetická nezávislost

Energetická nezávislost

Buďte nezávislí se svým vlastním solárním systémem a ukládejte energii pro další využití například při výpadku elektrického proudu.

Úspora financí

Úspora financí

Ušetřete s naším solárním tarifem, který vám navrhneme a přizpůsobíme vaším potřebám pro nejlepší ekonomické využití.

Garantovaná dotace

Garantovaná dotace

Čerpejte až 50% dotací programu “Nová zelená úsporám“, které mohou využít všichni majitelé dokončených rodinných domů a novostaveb.

Kompletní řešení

Kompletní řešení

Vypracujeme vám kompletní studii projektu od A do Z pro maximální využití solárních systémů, obnovitelných zdrojů či kogenerace.

TOP 10

TOP 10 výhod solární energie:

1. Nezávislost na Vašeho stávajícího dodavatele elektrické energie, která bude bude stále dražší.

2. Bezpečná investice do fotovoltaiky - dlouhodobě garantovaná investice finančních prostředků.

3. Garance výkupu vyrobené elektřiny po dobu 20 let.

4. Nárůst výkupních cen - výkupní ceny se každý rok navýší o index PPI (index průmyslové inflace) 2% až 4%.

5. Vysoké výkupní ceny garantované státem.

6. Příjmy z provozu obnovitelných zdrojů energie jsou osvobozeny od daně ze zisku, a to v roce uvedení do provozu a následujících 5 let!

7. Vysoká životnost FV panelů od výrobce až 25 let. Dále výrobce garantuje, že po 12 letech bude mít panel 90% svého výkonu a po 25 letech neklesne jeho výkon pod 80%. Fotovoltaický panel tedy může dodávat svou energii i po 30-35 letech.

8. Fotovoltaický systém solární elektrárny je takřka bezúdržbový.

9. Získáte vlastní el. proud, bez jakéhokoliv zatěžování životního prostředí a zároveň pomůžete šetřit zásoby fosilních paliv pro příští generace. Výrobou čisté energie snižujeme produkci CO2 a tím snižujeme riziko globálního oteplování.

10. Budoucnost - Fotovoltaika patří k nejperspektivnějším obnovitelným zdrojům energie.

Chci vlastní projekt

Chci vlastní projekt

Zanechejte nám informace, které od vás potřebujeme získat, abychom mohli vytvořit co nejpřesnější NEZÁVAZNOU studii projektu a odhad potřebných financí, ůspor a dotací k vaší úplné spokojenosti.

Mám zájem

Rádi se Vám ozveme!

Chci poradit.

Můžete zadat svůj email a dotaz přímo do kontaktního formuláře a MY se VÁM ozveme, nebo nás jednoduše kontaktovat na emailové adrese poptavky@sunfin.cz, nebo zavolat na telefonní číslo + 420 770 110 702.

Kontaktní formulář

Mohlo by Vás zajímat

fve-rodinne-domy-nahled.jpg

FVE pro rodinné domy

Více info
servis-fve.jpg

Servis fotovoltaických elektráren

Více info
komercni-ucely.jpg

Komerční a průmyslová řešení

Více info