Volné pozice v Moravské Třebové

1. ELEKTRO PROJEKTANT

Vaše náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace v elektroenergetice a OZE
  • příprava technických řešení a kontrola projektů
  • aktivní účast na zpracování obchodních nabídek dle zadání
  • podílení se na technickém vývoji, technické poradenství

Požadujeme:

  • minimálně SŠ v oboru elektro, VŠ výhodou
  • orientaci v projektové dokumentaci, základní znalost používaných materiálů
  • ŘP sk. B, práce na PC
  • praxe výhodou, nikoli podmínkou
  • vhodné pro absolventy
  • smysl pro týmovou práci a rozvoj, technické myšlení
  • samostatnost, odpovědný přístup

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v úspěšné energetické společnosti
  • kvalitní zaškolení a další program vzdělávání
  • možnost profesního rozvoje, seberealizace
  • velmi motivační systém odměňování (šikovný projektant po zaškolení i více jak 70 000 Kč měsíčně !!!)
  • přátelský pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • nástupní plat v závislosti na zkušenostech
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office

Místo práce:

  • Moravská Třebová

Více informací poskytne Kryštof Ondráček, projektový manažer. tel.: + 420 775 939 530

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na krystof.ondracek@sunfin.cz, nebo nás kontaktujte.

Děkujeme a budeme se těšit!