Kariéra

Hledáme posily do našeho týmu SUNFIN na pozice:

PROJEKTANT – PROJEKTOVÝ MANAŽER pro obnovitelné zdroje, elektroenergetiku a jiné elektro.

Vaše náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace v elektroenergetice a OZE
  • příprava technických řešení a tvorba nabídek, kontrola projektů
  • práce v programech k tomu potřebných
  • komunikace s obchodními partnery, developery, architekty
  • konzultace a návrhy řešení zákazníkům
  • aktivní účast na zpracování obchodních nabídek dle zadání
  • podílení se na technickém vývoji, technické poradenství

Požadujeme:

  • minimálně SŠ v oboru strojírenství, ideálně TZB, SŠ/VŠ technického směru (elektroenergetika, OZE nebo příbuzné obory)
  • orientaci v projektové dokumentaci, základní znalost používaných materiálů
  • ŘP sk. B, práce na PC
  • praxe výhodou, nikoli podmínkou
  • vhodné pro absolventy
  • smysl pro týmovou práci, zájem učit se a rozvíjet, technické myšlení
  • samostatnost, odpovědný přístup

 Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v úspěšné energetické společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil
  • kvalitní zaškolení
  • možnost profesního rozvoje, seberealizace a dalšího vzdělání
  • roční bonus, výkonnostní odměny, firemní benefity a akce
  • přátelský pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní plat dohodou, od cca 30 000 Kč)
  • flexibilní pracovní doba

Místo práce

  • Opava
  • Kunčina (Moravská Třebová)
  • Česká Republika

 Druh pracovního poměru

  • plný úvazek

Více informací poskytne Martin Menšík, projektový manažer. tel.: + 420 778 443 606

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na martin.mensik@sunfin.cz, nebo na info@sunfin.cz