Solární elektrárna na splátky

Při platbě vaší solární elektrárny můžete využít rovněž splátkový produkt společnosti InBank. Nemusíte tedy nejdříve na svou střešní elektrárnu peníze našetřit, ale můžete ji financovat systémem splátek, které vám umožní rozložit platbu až na 120 měsíců. Maximální výše úvěru je 650 000 Kč, což bohatě vystačí na pořízení běžné solární elektrárny pro rodinný dům

Pokud jste nás ještě nekontaktovali a neznáte částku, kterou budete za pořízení fotovoltaické elektrárny platit, tak stačí využít naší bezplatné studie pro návrh FVE konkrétně na váš objekt. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník, nebo se nám prostě ozvat pomocí našich kontaktů.

 

Postup pro získání úvěru:

1. Pokud budete mít zájem, náš obchodní zástupce (manažer projektu) přímo na schůzce kontaktuje naši partnerskou linku, kde s ním pracovník InBank vše zařídí a provede vás společně celým procesem žádosti až do konce. Nemusíte tedy nic řešit online.

Protože je domluva telefonická, budeme po vás potřebovat scan občanského průkazu, 3 výpisy z účtu a poslat verifikační platbu ze svého účtu 1 halíř. Tento proces neumožňuje totiž zákazníkům identifikovat se pomocí BankID (to lze pouze v online procesu)

2.  Druhá možnost je pro zákazníky, kteří si chtějí procesem žádosti projít sami online na svém zařízení, včetně možnosti identifikace pomocí BankID. Náš pracovník předá základní parametry úvěru (na jakou částku, rodné číslo zákazníka, jméno, příjmení) našim partnerům z InBank, kteří obratem zadají žádost do systému a vygenerují link, který pošlou zákazníkovi na mail nebo smskou. Tímto odkazem zákazník skočí přímo do žádosti - zákazník hned ví, zda “prošel” a zda jsme mu úvěr předschválili, než mu samotnou smlouvu aktivujeme.

V obou případech ještě prověříme, zda máte u nás opravdu podepsanou smlouvu o realizaci, na kterou o úvěr žádáte.

Vaši solární elektrárnu nemusíte platit ihned, nebo po dokončení.
Můžete využít výhodný systém splátek až na 120 měsíců. Úvěr nabízíme do výše 650 000 Kč.

solární elektrárny na splátky